Staníček Petr (24 let)
OVB Allfinanz, a.s.

IČ: 87976129
Datum narození: 02. 07. 1993
Registrace: 205962PPZ
Datum registrace: 11. 02. 2014
Typ oprávnění: Registrace
Důvod oprávnění: Registrace


Staníček Petr - diskuze a zkušenosti

Staníček Petr se narodil(a) dne 02. 07. 1993, podniká na adrese Mírová 453, 330 33 Město Touškov, Česká republika a má identifikační číslo IČ 87976129.

Staníček Petr získal(a) dne 11. 02. 2014 u České národní banky registraci č. 205962PPZ a od tohoto dne působí jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel.

Kontaktní adresa, kterou Staníček Petr užívá, je Mírová 453, Město Touškov, 330 33, Česká republika.


Staníček Petr - přehled hodnocení a zkušeností

Bc. Stanislav Škoda napsal(a) dne 11.10.2016 v 10:34 hod.

S Petrem Staníčkem spolupracuji již několik měsíců a jeho služby si nemůžu vynachválit. Je velmi ochotný a v každé situaci se pro mne snaží najít to nejvýhodnější řešení. Za mě palec nahoru :)

Petr Staníček napsal(a) dne 27.09.2016 v 08:41 hod.

Dobrý den, na základě informací od klienta jsem se dostal na tuto stránku a projel si pozitivní i negativní reference. Za pozitivní velice děkuji, ty negativní mě trochu zarazily, jelikož pro klienty dělám maximum a často nad rámec svých povinností a někdy i možností. Náladu mi zlepšilo až to, když jsem se koukl na ta jména, datumy a nedokázal k nim nikoho konkrétního přiřadit :) Když jsem si totiž projel všechny Martiny, Michaly a Evy se kterými jsem v tu dobu jednal, tak mi z toho vypadli dva lidé. S jedním se nám povedli parádní nákupy nemovitostí na kterých jsme vydělali statisíce, druhý člověk je zase dodnes kamarádem a spokojeným klientem :) Mám tedy za to, že ty negativní recenze jsou fiktivní a buď ze závisti nebo z pomsty. Historicky jsem určitě naštval pár lidí od konkurence či rozvázal pracovní poměr se zaměstnancem. Pokud tedy bude někdo dávat negativní i pozitivní recenzi, prosím ať se nestydí za své celé jméno a konkrétní situaci. I kdybych někdy nějakou chybu udělal, rád se z ní poučím. Na závěr pár faktů. Za těch 5 let v oboru a 3 roky na plný úvazek jsem vybudoval základnu 150 spokojených klientů. Jsem tu pro ně ve dne v noci a s většinou z nich se často a rádi navštěvujeme i když se zrovna nic neřeší :) Co se týká produkce, mám jedno z nejlepších rozložení v zemi. Nepreferuji žádný sektor ani společnost. Klientům řeším bankovní služby, reality, hypotéky, úvěry, spoření, investice i zajištění, byť mě to stojí každý den hodiny vzdělání navíc, abych ve všech oblastech udržoval vysokou úroveň a nepreferoval ani žádnou konkrétní instituci. Prostě vždy na straně klienta, ať to stojí, co to stojí :)

Bc. Lukáš Svoboda napsal(a) dne 22.09.2016 v 10:46 hod.

Absolutně nesouhlasím s výše uvedenými názory. S panem Petrem Staníčkem jsem naprosto spokojený. Od začátku se mi snažil pomoct získat rezervu, dosáhnout mých cílů a ušetřit peníze. Známe se již dlouhou dobu a zatím není nic, na co bych si mohl ztěžovat. Petr Staníček je skvělý, laskavý a schopný člověk. Vřele ho doporučuji!!!

Martin napsal(a) dne 25.06.2015 v 07:55 hod.

Malej kluk co jde jen po "kariéře" a nekouká na ostatní. Výhodnost smluv a všeho dalšího jen v jeho prospěch. Ruce od něj pryč.

Eva napsal(a) dne 08.06.2015 v 11:59 hod.

Dobrý den, s panem Staníčkem jsem měla co do činění před více než půl rokem. Zpětně tento krok hodnotím jako moje největší chybu. Nejde mu o klienta, ale o sebe, jak si nahrabat co nejvíc.

Michal napsal(a) dne 05.06.2015 v 11:50 hod.

Nedoporučuji. Hrůza!!!


Podělte se prosím o Vaší zkušenost

  

 

 

Hodnocení dalších vazeb subjektu OVB Allfinanz, a.s.

Avito321Kr napsal(a) dne 20.10.2017 v 12:34 hod.

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b> <b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b> Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito). <b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b> Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b> Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса. Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок! <b>Гарантия: </b> <b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... Рады сотрудничеству! <b>Заливы на балансы Авито</b> ________ заблокировали аккаунт на авито как отвязать пришло смс с авито с ссылкой и сняли деньги со счета что делать как с авито удалить свой аккаунт в на авито блокируют объявления а деньги как вывести деньги с авито контекст

PICINO napsal(a) dne 18.10.2017 v 12:19 hod.

ttps://raymondlindsay5.wixsite.com/buyviagra

Anonym napsal(a) dne 17.10.2017 v 19:03 hod.

zloděj a podvodník

Magda B. napsal(a) dne 12.10.2017 v 15:38 hod.

Pavel Janovský se o nás stará od roku 2009. Než k nám přišel měla jsem všechny naše smlouvy hozené v jedné skříni, která už přetékala. Pan Janovský si dal tu práci a vše nám roztřídil a založil do šanonů. Poté jsme v průběhu několika let řešili vše co se týká financí. Od pojištění po hypotéku. Dále nám pomohl vyřešit povinné ručení atd. Zařídil nám i účty v bance zdarma, za které jsme zbytečně platili. Doporučila jsem ho do celé rodiny a moc mu děkuji za vše co pro nás udělal. Vždy když něco potřebujeme, tak se na něj můžeme obrátit a zavolat. Pokaždé za námi zajede a pomůže. Je to člověk na kterého se můžeme spolehnout.

okraden Miškovíma napsal(a) dne 10.10.2017 v 22:09 hod.

Vážená paní Libuše, osobně jsem poškozený, podal jsem trestní oznámení, můžu nahlížet do spisů PČR a jednání soudu jsou veřejné. Taky existuje rejstřík exekucí a tam jsou taky podrobnosti o poškozených, je Vám to málo ? Máte pocit, že to že Eva Mišková je odsouzena a že řízení ještě pokračuje, je malý důkaz ? Klienti, co jsou poškození, nemusí být všichni účastníky řízení a tak ta suma může být daleko větší, než uváděných 10 milionů korun. Jako finanční poradce by Eva Mišková a Jiří Miško na trhu určitě být neměli. Pokud má někdo tendenci chránit zločin, považuji ho za spolupachatele. Okrádat vědomě lidi, to je přece zločin. Kdo je vlastně paní Libuše ? Za koho a za co se tady vlastně snažíte obhajovat zločin, co Vás k tomu vede paní Libuše ? Když tu někdo uvede fakta, tak je to právě varování, aby se další lidé nenechali okrádat. Je to taky výzva pro lidi, co se stali obětí trestného činu a měli by to nahlásit na PČR a podat trestní oznámení.

okraden Miškovou napsal(a) dne 09.10.2017 v 23:39 hod.

Jo, to dava logiku paní Libuše.To jste vy ta o které je zminka ze spolupracuje a dohazuje klienty Evě Miskove na investice? Sam patrim mezi podvedene klienty…obhajujete tady Miskovou ktera dluzi vice nez pres 10 milionů a je v soucasne době odsouzena od krajskeho soudu na 2,5roku s nahradou škody poskozenym.At si to kazdy prebere po svem.Za me jsou to zloději,,co zneužili důvěry klientů,známých i neznamych.

okraden Miškovou napsal(a) dne 09.10.2017 v 23:39 hod.

Jo, to dava logiku paní Libuše.To jste vy ta o které je zminka ze spolupracuje a dohazuje klienty Evě Miskove na investice? Sam patrim mezi podvedene klienty…obhajujete tady Miskovou ktera dluzi vice nez pres 10 milionů a je v soucasne době odsouzena od krajskeho soudu na 2,5roku s nahradou škody poskozenym.At si to kazdy prebere po svem.Za me jsou to zloději,,co zneužili důvěry klientů,známých i neznamych.

Rosta napsal(a) dne 08.10.2017 v 16:17 hod.

Bez taty a maminky by byl Nikdoš...

Roman Kytka napsal(a) dne 21.09.2017 v 21:22 hod.

Evčulku, alias Eví Kocůnovou jsem si opravdu narazil pouze a jen pro prachy!!! Proč by se jinak někdo jako ja zbytečně zahazoval s takovým seconhandem z Východu??? Odbarvený, nevzhledný hnus s mozkem v rozkroku, ksichtem jak rozšlápnutý meloun a prsama po tatínkovi???

Michal K. napsal(a) dne 21.09.2017 v 13:09 hod.

Tento člověk je typický příklad jak vydělávat na lidech, kteří nejsou znalí v oboru realit. Samé lžii a výmluvy proč jít s cenou dolů pokud prodáváte, ale jakmile jdete pánovi proti jeho vůli, jeho ješitnost utrpí a začne vyhrožovat právními kroky a tím jak je nesmírně bonitní, že může v podstatě vše. . NEDOPORUČUJI

Josef Kurek napsal(a) dne 20.09.2017 v 18:40 hod.

Jsem spokojený, již půl roku využívám pojištění a vše v naprostém pořádku. Plnění od pojišťovny také v naprostém pořádku. Doporučuji

Avito777tAf napsal(a) dne 20.09.2017 v 07:57 hod.

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b> <b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b> Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito). <b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b> Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b> Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса. Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок! Гарантия: <b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b> Оплата: ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета) Рады сотрудничеству! Залив Авито <b>канал Телеграмм @t.me/avito50 </b> ________ скидки +на авито +на услуги авито ростов доска бесплатных объявлений авито москва пакет вещей авито барнаул доска бесплатных объявлений пополнение баланса авито

Michulová napsal(a) dne 14.09.2017 v 22:33 hod.

Hodná, milá, vstřícná, empatická, vyslechne vás, dělá práci s láskou, nejde jí o peníze, ale o klienty, má skvělé jméno a pověst a já se jen přidávám. Dávám palec nahoru.

Roman Roman napsal(a) dne 12.09.2017 v 00:01 hod.

Nejprofláklejší firmy jsou OVB a ZFP. Který blbec může pro ně pracovat?

Lolita napsal(a) dne 11.09.2017 v 15:43 hod.

Potkala jsem tam největší odpad světa - Roman Daneš, Světlejší Burgrová, Roman Černoch... Dál nepokračuji... protože bych se publika...

Václav M. napsal(a) dne 10.09.2017 v 16:56 hod.

Nedoporučuji. Odporné chování, které končilo jeho výhrůžkou, že to dá právníkovi, pokud to nedopadne jak si představuje.

Koleno napsal(a) dne 07.09.2017 v 12:03 hod.

Máte tam ještě toho ojebávače Romana Daneše? Nebo už škodí jinde?

madla napsal(a) dne 07.09.2017 v 09:26 hod.

ty nejhorší zkušenosti!!!-jsou již popsané a potvrzuji

madla napsal(a) dne 07.09.2017 v 09:24 hod.

potvrzuji ty nejhorší!!!! zkušenosti-již popsané-chování, postupy

Roman napsal(a) dne 05.09.2017 v 22:18 hod.

Zvláštní, že všechny kladné komentáře a zkušenosti, jsou napsány v jeden den, jakoby je daná osoba psala sama :-) Já s ní nemám ani dobré ani vyloženě špatné zkušenosti, ale co mohu říct je, že její přístup je dost neprofesionální. Dneska zkrátka může být takový "poradce" každý.

Roman napsal(a) dne 05.09.2017 v 22:17 hod.

Zvláštní, že všechny kladné komentáře a zkušenosti, jsou napsány v jeden den, jakoby je daná osoba psala sama :-) Já s ní nemám ani dobré ani vyloženě špatné zkušenosti, ale co mohu říct je, že její přístup je dost neprofesionální. Dneska zkrátka může být takový "poradce" každý.

JOZEF napsal(a) dne 28.08.2017 v 23:06 hod.

Velmi arogantní debil. Když mu nechcete prodat byt, začne být na vás arogantní a velmi drzý, přestože jsem o generaci starší. NEDOPORUČUJI ! ! !

Poslední kritiky

Judl Jakub, Mgr.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Rohan Michal , DiS.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Vrubel Aleš, Ing.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Vázaný pojišťovací zprostředkovatel
ZFP akademie, a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
RCI Financial Services, s.r.o.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
ZFP akademie, a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
Zacharová Erika
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Fincentrum a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací makléř
Pentia Consulting s.r.o.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
Křetínský Lukáš
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Křetínský Lukáš
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
OVB Allfinanz, a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací agent
Čáp Michal
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Suchomelová Tereza
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Servis AUTO OPAT s.r.o.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
AUTOIMPORT CZ s.r.o.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Balogová Jana, Bc.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
SMS finanční poradenství, a.s.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Pojišťovací makléř
Kovářová Marie, Ing.
(IČ: 72563877, registrace č. 111548PPZ)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel

Nejvíce hodnocení

Broker Trust, a.s. (počet: 283)
Pojišťovací agent
Fincentrum a.s. (počet: 113)
Pojišťovací makléř
ZFP akademie, a.s. (počet: 90)
Pojišťovací agent
Křetínský Lukáš (počet: 75)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
OVB Allfinanz, a.s. (počet: 65)
Pojišťovací agent
Pentia Consulting s.r.o. (počet: 56)
Pojišťovací agent
Bohemia Servis Finance a.s. (počet: 48)
Pojišťovací agent
Kárník Tomáš, Bc. (počet: 44)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Broker Consulting, a.s. (počet: 42)
Pojišťovací makléř
Partners Financial Services, a.s. (počet: 39)
Pojišťovací agent
Vyšín Alan (počet: 35)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Mišková Eva, Ing. (počet: 33)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Pancíř Martin (počet: 33)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Masný Ondřej (počet: 32)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
AUTOIMPORT CZ s.r.o. (počet: 30)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Vepřek Bohuslav (počet: 30)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Rondoš Jiří (počet: 29)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Tyrpekl Jan (počet: 26)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Oganesyan Karen, Ing. (počet: 25)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Kulíková Markéta (počet: 22)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel

Deset nejhorších

Broker Trust, a.s. (skóre: -275)
Pojišťovací agent
OVB Allfinanz, a.s. (skóre: -47)
Pojišťovací agent
ZFP akademie, a.s. (skóre: -44)
Pojišťovací agent
Mišková Eva, Ing. (skóre: -29)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Broker Consulting, a.s. (skóre: -28)
Pojišťovací makléř
Oganesyan Karen, Ing. (skóre: -19)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Intrum Justitia, s.r.o. (skóre: -14)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Masný Ondřej (skóre: -14)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Lovětínský Petr (skóre: -13)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Zacharová Erika (skóre: -12)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Hatinová Blanka (skóre: -11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Česká pošta, s.p. (skóre: -11)
Vázaný pojišťovací zprostředkovatel
Tyrpekl Jan (skóre: -10)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Balogová Jana, Bc. (skóre: -10)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Panáček Ondřej (skóre: -10)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Malčová Klára (skóre: -10)
Výhradní pojišťovací agent
Budil Petr, Ing. (skóre: -10)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s. (skóre: -9)
Pojišťovací agent
Partners Financial Services, a.s. (skóre: -9)
Pojišťovací agent
Matějíček Petr (skóre: -8)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel

Deset nejlepších

Bohemia Servis Finance a.s. (skóre: 40)
Pojišťovací agent
Fincentrum a.s. (skóre: 39)
Pojišťovací makléř
Pentia Consulting s.r.o. (skóre: 30)
Pojišťovací agent
Vyšín Alan (skóre: 25)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Rondoš Jiří (skóre: 23)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Vepřek Bohuslav (skóre: 18)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Kulíková Markéta (skóre: 14)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
FINANCE ALBATROS, s.r.o. (skóre: 13)
Pojišťovací makléř
Kučera Josef (skóre: 12)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
AUTOIMPORT CZ s.r.o. (skóre: 12)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
M 3000, a.s. (skóre: 12)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Frischholz Zdeněk (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Zálešáková Lenka (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Šebesta Jan (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Banátová Pavla, Mgr. (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Vlach Martin (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
B1 Broker1.cz, s.r.o. (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
Bobok Vladimír (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel
1. CF Consulting s.r.o. (skóre: 11)
Pojišťovací agent
AUTO No. 1 s.r.o. (skóre: 11)
Podřízený pojišťovací zprostředkovatel